ti1

Klub TI Fitness 1000 m2

III PIĘTRO

tel.: 22 425 13 06

fax.: 22 425 13 06

 

„Oczekuj więcej"... to hasło, które zobowiązuje nas do zachowania najwyższych standardów.

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale fitness z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych. Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata": na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

Na uwagę zasługuje także nasz zespół trenerów personalnych. To absolutna elita na polskim rynku usług fitness. Każdy z nich ma wyższe wykształcenie, poparte licznymi certyfikatami krajowych i zagranicznych renomowanych organizacji szkoleniowych. Oprócz tego, nasi trenerzy w większości są również fizjoterapeutami a jeden z Nich to doktor nauk o kulturze fizycznej. Posiadają oni w dorobku liczne publikacje naukowe, zajmują się szkoleniem kadr dla branży fitness i wyznaczają standardy pracy dla innych. Dlatego też zapraszamy wszystkie osoby pragnące trenować z profesjonalistami. Oferujemy trening przygotowania motorycznego do każdego rodzaju dyscypliny sportowej (szybkość, siła, wytrzymałość), treningi budujące masę mięśniową, odchudzające, modelujące sylwetkę, funkcjonalne mające na celu przeciwdziałanie przeciążeniom aparatu ruchu i zapewniające optymalną kontrole motoryczną ciała, treningi specjalistyczne po ciąży i w jej trakcie oraz rehabilitację ortopedyczną.

 


Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą w ofercie TI Fitness coś dla siebie. Zapraszamy!

Więcej informacji na naszej stronie: www.tifitness.pl

Zapraszamy do naszego lokalu w Galerii KEN Center!