Nr telefonu: 22 330 53 15

Firma aMustela jest obecna na rynku zoologicznym od 2003 roku. Nasza bogata oferta produktów i karm dla zwierząt oraz miła obsługa i fachowe doradztwo zapewniły nam stabilną pozycję i renomę przyciągając klientów z całej Warszawy jak również z innych części kraju.

Posiadamy w ofercie szeroki wybór karm podstawowych i specjalistycznych dla psów i kotów , między innymi takich firm jak RoyalCanin, Hill’s, Eukanuba, Acana, Orijen. Nasi klienci mogą również wybierać wśród bardzo wielu produktów do pielęgnacji , akcesoriów i preparatów zawsze mogąc liczyć na fachową poradę.

Miłośnicy gryzoni i ptaków również znajdą u nas wszystko czego potrzebują ich mali przyjaciele. Często można u nas dostać ciekawe gatunki chomików, myszek, świnek morskich i królików.

Jednym z naszych największych atutów jest oferta dla akwarystów. Posiadamy największy w Warszawie wybór ryb i roślin akwariowych, często bardzo rzadkich i niedostępnych w innych sklepach . Cały czas staramy się wzbogacać ofertę poszukując wciąż nowych gatunków dlatego zawsze można znaleźć u nas coś ciekawego. Wszelkie nowości na polskim rynku zawsze najpierw pojawiają się u nas. Profesjonalni przeszkoleni doradcy pomogą Państwu dobrać akcesoria i karmy do każdego akwarium i zwierząt akwariowych spośród takich firm jak Tetra, JBL, Eheim, Aquael, AquaArt, Sera i wielu innych.

Nasza oferta dla terrarystów zawsze stawiała nas wśród najlepszych sklepów w całej Polsce , czego dowodem są nasi klienci przyjeżdżający do nas z najodleglejszych miejsc w kraju a nawet z krajów sąsiednich. Posiadamy stałą i szeroką ofertę gadów i płazów a akcesoria takich firm jak Exo Terra , Zoo Med czy JBL pozwolą każdemu pasjonacie terrarystyki na stworzenie kawałka egzotycznego miejsca w swoim domu. Nasza bogata oferta została zauważona również przez organizatorów największych targów zoologicznych w Polsce. W 2008 roku zostaliśmy zaproszeni do organizacji wystawy terrarystycznej targów Zoomarket w Pałacu Kultury i Nauki gdzie w ponad 60 terrariach, wyeksponowaliśmy wiele ciekawych oraz rzadko dostępnych gatunków gadów , płazów i pajęczaków.

Zatem zapraszamy do odwiedzin i zakupów, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

  • amustela2
  • amustela3