Ado-art to galeria dzieł sztuki, w której prezentujemy malarstwo, grafikę, rzeźbę oraz fotografię. Znajdą Państwo u nas zarówno obrazy wybitnych artystów – polskich oraz zagranicznych, jak i dzieła obiecujących, młodych twórców. Ponadto oferujemy doradztwo w zakresie dekorowania przestrzeni oraz inwestowania w dzieła sztuki. Z przyjemnością pokażemy Państwu, jak inspirujący i interesujący może być świat sztuki współczesnej.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę prac, wykonanych różnymi technikami. Ponadto prezentujemy dzieła artystów, których znajdą Państwo jedynie w oddziałach naszej galerii obrazów w Warszawie. Wierzymy, że sztuka powinna otaczać nas na co dzień i być ogólnodostępna.

Jeśli są Państwo zainteresowani oprawą obrazów, w Ado-art świadczymy także usługi ramiarskie. Posiadamy własną pracownię, możemy wykonać dowolny rodzaj oprawy. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Współpracujemy z architektem oraz dekoratorem wnętrz, dzięki czemu pomożemy Państwu dobrać idealny obraz i ramę do konkretnego wnętrza.

WWW: www.adoart.pl

  • Ado-art collage
  • KEN CENTER Ursynow