W restauracji KFC każdego dnia serwujemy wiele różnych potraw. Nasze restauracje słyną ze specjalnie przyrządzonych kawałków kurczaka, przygotowywanych zgodnie z recepturą jaką wynalazł Colonel Sanders.

Naszym Gościom oferujemy zarówno kawałki kurczaka łagodne, jak i pikantne. Każdy znajdzie u nas coś co lubi, codziennie świeżo przyrządzane potrawy zaspokoją zarówno tych mocno głodnych jak i tych Gości którzy chcą tylko coś przekąsić. Oferujemy zestawy z soczystymi kawałkami kurczaka (Strips Menu, Hot Wings Menu, zestaw Specjalny czy Kentucky) jak i z wyśmienitymi kanapkami (Zinger, Filet, Twister, Grander, Longer). Posiadamy też ofertę dla dwojga i większej grupy osób (kubełek Clasic, Kubełek HOT WINGS, czy kubełki Strips and Bites).

W naszej restauracji Goście mogą zjeść posiłek zarówno na miejscu (120 miejsc siedzących) na wynos oraz nie wysiadając z samochodu na Drive Thru. Każdy tez może skorzystać z Internetu przez Wi-Fi.

Jednocześnie specjalnie dla Państwa na kanale Dostawy do domu oraz Drive Thru dostępni jesteśmy również w niedziele objęte zakazem handlu. 

  • kfc2
  • kfc3