Telefon: 608531572

GATTA jest czołowym producentem wyrobów pończoszniczych w Polsce, posiadającym jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. . Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Siedziba firmy mieści się w Zduńskiej Woli. Marka GATTA jest niekwestionowanym liderem we wprowadzaniu innowacji produktowych i technologicznych.

Najważniejsze grupy produktowe obejmują:
• Gatta Collant – kolekcja rajstop i pończoch dla kobiet wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwu kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej;
• Gatta Beauty – linia nowoczesnych rajstop o szczególnych właściwościach, które działają niemalże jak wizyta w SPA. Posiadają specjalne włókna, które w zależności od modelu: kształtują sylwetkę, chłodzą, poprawiają krążenie w nogach, wspomagają walkę z cellulitem, a także są idealne dla kobiet w ciąży;
• Gatta Medicare – kolekcja rajstop, pończoch i podkolanówek leczniczych o właściwościach przeciwżylakowych.
• Wedding by Gatta – kolekcja rajstop i pończoch dla panien młodych (kolekcja ślubna);
• Gatta Bodywear – kolekcja bielizny i odzieży stworzona z myślą o modnym wyglądzie i luksusowym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych.
• Gatta Cottoline – pod którą dostępne są dziecięce, bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki;
• Gatta Active – odzież sportowa adresowana do osób dbających o zdrowie i modny wygląd;
• Gatta Active Shapewear – bielizna modelująca sylwetkę o właściwościach antycellulitowych;
• Gatta Swimwear – kolekcja kostiumów kąpielowych, idealnych zarówno na basen jak i na plażę;
• Gatta Underwear for man – bielizna dla mężczyzn.

Wszystkie oferowane produkty projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, a nowe kolekcje prezentowane są każdego roku w dwóch kolekcjach: wiosna-lato oraz jesień-zima.
Spółka prowadzi swoją działalność z poszanowaniem najwyższych standardów jakości.

W swoim działaniu firma kieruje się zasadami zawartymi w ISO 9001, a jej głównym celem jest tworzenie produktów nowoczesnych, modnych i bezpiecznych. Z tego względu wszystkie wyroby poddawane są certyfikacji. Ich jakość i bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty: Oeko-Tex, certyfikaty rosyjskie oraz ukraińskie.

W ciągu 20 lat działalności firma nagradzana była także wielokrotnie Złotym Laurem Konsumenta, jednym z najbardziej cenionych wyróżnień na rynku polskim a przyznawanym przez samych konsumentów dla najlepszych i najchętniej kupowanych produktów.
Kolekcje marki GATTA dostępne są w ponad 100 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w renomowanych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku kolekcje rajstop i odzieży Gatta z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji.

GATTA prowadzi intensywne działania handlowe podczas najważniejszych imprez targowych zarówno w Paryżu, jak i w Moskwie, Kijowie, Brnie czy Bukareszcie.

UWAGA! Salon Gatta nieczynny 28.01.2024 (niedziela handlowa)

W dniach 29 stycznia – 12 lutego salon Gatta czynny w godzinach 12.00 – 20.00

Za utrudnienia przepraszamy.

  • gatta2